Kilpailut

 


SYYSKUU


HTL CUP, 27.9.-29.9.2019, Hämeenlinna

Taitajat ei axel: Iisa Mattila, Sophie Berge
Taitajat axel: Lotta Hellström, Iiris Lyytikäinen, Venla Takala
Aluedebytantit: Pihla Takala, Salla Sukanen
Aluejuniorit: Emma Koskinen, Tiia Ikonen, Neea Kiviniemi
Kansalliset Noviisit: Martta Alm

Kisasivut


LOKAKUU


Halloween Skate, 26.10.2019, Riihimäki

Taitajat ei axel: Nelli Luukkanen, Anni Jokiniemi, Laura Jalkanen, Iisa Mattila, Pinja Saikkonen, Sophie Berge, Anni Halme
Taitajat axel: Venla Takala, Lotta Hellström, Iiris Lyytikäinen
Aluesilmut: Unna Peltotalo
Aluedebytantit: Saana Korpela, Pihla Takala, Salla Sukanen
Aluenoviisit: Venla Vaaranmaa, Anneli Niukkonen, Tuuli Korpela, Ida Korhonen

Kisasivut


MARRASKUU


Hämeen alueen Syyskilapilu B-silmuille ja Aluesarjoille 2.11.2019 HeiTa

Aluesilmut:
Aluedebytantit:
Aluenoviisit:

Kisasivut

 

Hämeen alueen Tinttien, Minien ja Taitajien Syyskilpailu 3.11. UpTL

Tintit: Lara-Sofia Rehn, Alisa Halme, Mari Feldberg, Helmi Pekki, Mimosa Valtatie, Nella Komonen
Taitajat ei axel: Nelli Luukkanen, Laura Jalkanen, Pinja Saikkonen, Anni Jokiniemi, Sophie Berge, Iisa Mattila, Anni Halme
taitajat axel: Venla Takala, Lotta Hellström, Iiris Lyytikäinen

Kisasivut

 

Syyskilpailu A-silmuille ja aluejunioreille 16.11.2019 HeiTa

Aluejuniorit:

Kisasivut

 

Noviisien 1. SB-kilpailu 16.-17.11.2019, HeiTa

 

Santa Claus 2019 23.11.-24.11.2019, Tampere

Taitajat ei axel:
Taitajat axel:
Aluesilmut:
Aluedebytantit:
Aluenoviisit:
Aluejuniorit:
Kansalliset Noviisit:

Kotisivut


TAMMIKUU


Noviisien 2. SB-kilpailu 18.-19.1.2020 SeiTL (lohko 3)

Kevätkilpailu silmuille ja aluesarjoille 25.-26.1.2020 RTL


HELMIKUU


Kevätkilpailu tinteille, mineille ja taitajille 8.-9.2.2020 HTL

Aluejunioreiden aluefinaali, Noviisien 3. SB-kilpailu 15.2.2020 TapTL

Aluenoviisien, -debytanttien ja -silmujen aluefinaali 22.2.2020 RTL

IC-kilpailu Easter Skate 22.-23.2.2020 RTL


MAALISKUU


Noviisien Kulta- ja hopeafinaali 6.-7.3.2020 Helsinki