Kilpailut 2020-2021

SYYSKUU

Aloituskilpailu kansallisille sarjoille ja A-silmuille 26.9.2020, HTL

Noviisit: Venla Vaaranmaa

Kisasivut


Hämeen alueen tähtisarjojen kutsukilpailu 27.9.2020, HTL

Taitajat ei axel: Anni Jokiniemi, Nella Komonen, Anna-Sofia Majaranta, Veera Mäkinen, Lara-Sofia Rehn

Taitajat Axel: Laura Jalkanen, Senni Lehtinen, Nelli Luukkanen, Iisa Mattila, Pinja Saikkonen

Aluejuniorit: Nelli Niinimäki, Martta Alm, Neea Kiviniemi, Anastasia Väinölä

Kisasivut


LOKAKUU

31.10.-1.11. Hämeen alueen syyskilpailu

Tintit: Juuli Merilahti, Mari Feldberg, Alisa Halme

Taitajat ei Axel: Anna-Sofia Majaranta, Veera Mäkinen, Lara-Sofia Rehn, Nella Komonen

Taitajat Axel: Nelli Luukkanen, Iisa Mattila,Pinja Saikkonen, Laura Jalkanen, Senni Lehtinen

Aluesilmut: Unna Peltotalo, Venlta Takala, Sophie Berge, Anni Halme

Aluedebytantit: Petra Havakka

Aluenoviisit: Tuuli Korpala, Salla Sukanen, Saana Korpela, Iiris Lyytikäinen

Aluejuniorit: Anastasia Väinölä, Martta Alm, Sanni Sanerma, Nelli Niinimäki

Kisasivut


MARRASKUU

Noviisit 3-lohkon 1. lohkokilpailu 7.-8.11.2020, SeiTL

Noviisit: Venla Vaaranmaa

Kisasivut

Promo Cup 13.-15.11.2020, SalPa

Silmut C: Sophie Berge, Anni Halme

Aluedebytantit: Petra Havakka

Aluenoviisit: Saana Korpela, Iiris Lyytikäinen

Aluejuniorit: Neea Kiviniemi, Anastasia Väinölä

Noviisit: Venla Vaaranmaa

Kisasivut

Tähtisarjat 21.11.2020, Heinola
Tintit: Helmi Pekki, Alisa Halme, Juuli Merilahti

Taitajat ei Axel: Lara-Sofia Rehn

Taitajat Axel: Iisa Mattila, Pinja Saikkonen, Anna-Sofia Majaranta, Laura Jalkanen,Nelli Luukkanen

Aluesilmut: Venla Takala, Sophie Berge, Anni Halme

Aluedebytantit: Petra Havakka

Aluenoviisit: Salla Sukanen

Aluejuniorit: Anastasia Väinölä

Kisasivut

JOULUKUU

PERUTTU! Santa Claus 4.-6-12.2020, Varala

Special Olympics: Elina Salminen

Starlets: Nella Komonen, Veera Mäkinen, Lara-Sofia Rehn

Starlets Axel: Senni Lehtinen, Nelli Luukkanen, Iisa Mattila, Pinja Saikkonen, Laura Jalkanen, Anna-Sofia Majaranta

Springs C: Anni Halme, Unna Peltotalo, Venla Takala, Sophie Berge

Debutants C: Petra Havakka

Novice C: Iiris Lyytikäinen, Tuuli Korpela, Salla Sukanen, Saana Korpela

Junior C: Martta Alm, Neea Kiviniemi, Anastasia Väinölä, Sanni Sanerma, Lotta Hellström

Novice B: Venla Vaaranmaa
Kisasivut

PERUTTU! Wasa Cup, 12.-13.12.2020, Vaasa

kisasivut


TAMMIKUU

PERUTTU! Juniorit ja Noviisit 9.-10.1.2021, KooVee


MAALISKUU

PERUTTU! IC, 26.-28.3.2021, RTL


HÄMEEN ALUEEN A-SILMUJEN JA NOVIISIEN SB- VIRTUAALIKILPAILU 13.-14.3.2021, Koovee

A-silmut: Venla Takala

Noviisit: Venla Vaaranmaa

Kisasivut


HUHTIKUU

Noviisien kultafinaali, 24.4.2021, JoKa

Noviisit: Venla Vaaranmaa

Kisasivut