Kilpailut kaudella 2017-2018

 

Easter Skate 16.-18.3.2018, Riihimäki

Chicks: Venla T. ja Erin

Starlets: Lotta, Salla ja Nelli L.

Springs C: Pihla ja Martta

Debs C: Anneli

Novice C: Tiia

Kisasivut

 

Aluefinaali B-Silmuille ja Aluesarjoille 4.3.2018, Heinola

Aluedebytantit: Anneli

Aluenoviisit: Tiia

Aluesilmut: Pihja ja Venla V.

Kisasivut

 

Special Olympics 10. Vienna Special 2018 - International Figure Skating Event 24.-26.2.2018

Special Olympics Level 2/Female: Hanna

Special Olympics Level 2/Male: Ville

Special Olympics Level 3/Female: Elina

Kisasivut

 

VTL Kutsukilpailu 11.2.2018, Kisakallio

Special Olympics Taso 2/naiset: Hanna

Special Olympics Taso 2/miehet: Ville

Special Olympics Taso 3/naiset: Elina

Kutsukisat

 

Hämeen alueen kevätkilpailu tinteille, mineille ja taitajille 4.2.2018, Hämeenlinna

Tintit 09: Erin ja Unna

Taitajat, ei axel, 07-08: Salla, Iisa ja Nelli L.

Taitajat, ei axel, 06 ja aiemmin: Iiris

Taitajat, axel: Emilia ja Nelli N.

Kisasivut

 

ISU-sarjojen kutsukilpailu 3.2.2018, Hämeenlinna

Juniorit: Ulrika

Kisasivut

 

Inaria Tammitemmellys 27.-28.1.2018, Sastamala

Silmut C: Martta, Venla V., Pihla ja Alisa

Aluedebytantit: Anneli

Aluenoviisit: Tiia ja Emma

Taitajat, ei axel: Iisa ja Nelli L.

Tintit 09: Erin ja Unna

Kisasivut

 

Hämeen alueen kevätkilpailu silmuille ja aluesarjoille 20.1.2018, Tampere

Aluejuniorit: Jasmin

Aluenoviisit: Tiia ja Emma

Aluedebytantit: Anneli

Aluesilmut: Martta, Pihla, Alisa ja Venla V.

Tulokset

 

Tähtisarjojen kutsukilpailu 1.-2.12.2017, Tuusula

Tintit: Erin, Venla T. ja Unna

Aluedebytantit: Anneli

Aluesilmut: Venla V. ja Pihla

Aluenoviisit: Tiia ja Emma

Aluejuniorit: Jasmin

Taitajat, ei axel: Lotta, Iisa ja Nelli L.

Taitajat, axel: Nelli N.

Kisasivut

 

Santa Claus 24.-26.11.2017, Tampere

Taitajat born 2007 or later: Iisa, Nelli L. ja Salla

Junior B: Ulrika

Special Olympics Level 1: Hanna

Special Olympics Level 2: Elina ja Ville

Chicks: Erika, Erin, Unna ja Venla T.

Taitajat born 2006 or earlier: Alisa, Iiris, Lotta ja Martta

Taitajat, Axel: Emilia ja Nelli N.

Novice C: Emma ja Tiia

Debs C: Anneli

Springs C: Pihla ja Venla V.

Junior C: Jasmin

Kisasivut

 

Hämeen alueen syyskilpailu silmuille ja aluesarjoille 11.-12.11.2017, Heinola

Aluedebytantit: Anneli

Aluejuniorit: Jasmin

Kisasivut

 

Hämeen alueen syyskilpailu tintit, minit ja taitajat 5.11.2017, Ylöjärvi

Tintit 09: Venla T. ja Erin

Taitajat, ei axel: Lotta, Martta, Iiris, Alisa, Salla, Nelli L. ja Iisa

Taitajat, axel: Nelli N, Venla V., Pihla ja Emilia

Kisasivut

 

Tähtisarjojen kutsukilpailu 28.10.2017, Riihimäki

Tintit 09: Venla T. ja Erin

Taitajat, ei axel: Lotta, Martta, Iiris, Salla ja Iisa

Taitajat, axel: Venla V., Pihla ja Emilia

Aluenoviisit: Emma

Aluejuniorit: Jasmin

Kisasivut

 

Kansallisten Junioreiden 1.valintakilpailu 21.-22.10.2017, Kerava

Lohko 3: Ulrika

Kisasivut

 

HTL CUP 29.9.-1.10.2017, Hämeenlinna

Novice C: Emma ja Tiia

Special Olympics, Taso 2: Elina

Kisasivut